خواص میل ورم برای قناری چیست؟

میل ورم برای قناری

خواص میل ورم برای قناری محدود به یک یا دو نکته نمی‌ شود. بلکه این لاور فواید زیادی برای انواع قناری ها دارد‌. فرقی نمی کند که شما از چه نوع میل ورم هایی استفاده کنید، میل ورم چه به صورت خشک و چه به صورت زنده می تواند برای قناری نقش مهمی ایفا کند.

 این لارو سوسک تاریکی فاقد هرگونه میکروب، قارچ، انگل و بیماری است. به همین منظور بدون هیچگونه نگرانی خاصی می توانید از این لارو سوسک تاریکی برای قناری خود استفاده داشته باشید و از آن به عنوان یک غذای تشویقی بهره ببرید.

 این غذای تشویقی با وجود فواید، ویتامین ها و مواد معدنی زیادی که دارد، می تواند تاثیر بسیار مثبتی در روند زندگی قناری شما داشته باشد.

 قناری ها اساساً پرنده های زینتی به حساب می آیند که در منزل نگهداری می‌ شوند و برای اینکه طول عمر آن ها در منزل افزایش پیدا کند و دچار بیماری خاصی نشوند، باید به تغذیه ی آن ها توجه ویژه داشته باشید و در همین راستا استفاده از میل ورم جزو نکات مهمی است که تاثیر بسیار زیادی در موفقیت آمیز بودن روند نگهداری و مراقبت از قناری خواهد گذاشت.

میل ورم برای قناری

برای اینکه بتوانید یک میل ورم با کیفیت برای قناری خود خریداری کنید، وبسایت میل ورم آسیا در خدمت شما خریداران گرامی می‌باشد و  خرید میل ورم خشک و زنده را می توانید از این مرجع مطمئن انجام دهید.

خواص میل ورم برای قناری را نام ببرید

اگر بخواهیم مزایای میل ورم برای قناری را نام ببریم، می توانیم به گزینه ها و موارد مختلفی اشاره داشته باشیم. زیرا وجود پروتئین بالا در میل ورم باعث می شود تا قناری به خوبی تقویت شود و سیستم ایمنی قوی تر و بدن سالم تری داشته باشد.

نیاز اولیه و اصلی پرندگان زینتی و قناری ها، پروتئین می باشد و این پروتئین بالا از طریق میل ورم به خوبی تامین خواهد شد. علاوه بر این میل ورم به پر پشت شدن پرهای قناری و درخشان‌ تر شدن رنگ پرها نیز کمک می کند.

 نکته مهمی که در رابطه با فواید میل ورم برای قناری وجود دارد، این است که جزو خوراکی هایی می باشد که فاقد مواد نگهدارنده است و این یکی از مهم‌ ترین نکات مثبتی است که باید به آن اشاره داشته باشیم. زیرا مواد نگهدارنده به خودی خود باعث آسیب به بدن این پرنده می شوند و در دراز مدت، ضرر های زیادی خواهند داشت.

 اما اگر شما میل ورم خود را از طریق سایت میل ورم آسیا خریداری کنید، مطمئن خواهید بود که فاقد مواد نگهدارنده است و این موضوع خیال شما را از این بابت آسوده خواهد کرد.

 شما می‌توانید از میل ورم بجای پروتئین های مصنوعی و مولتی ویتامین ها استفاده کنید و از طرف دیگر میزان تخم مرغ در رژیم غذایی پرنده کاهش دهید. همانطور که می‌ دانید تخم مرغ ضمن دارا بودن پروتئین بالا کلسترول بالایی هم دارد و باعث اضافه وزن پرنده می شود. اما میل ورم، این طور نیست و منبع غنی از پروتئین است. بدون اینکه باعث اضافه وزن پرنده شود.

با این اوصاف، خواص میل ورم برای قناری بسیار گسترده است و دارندگان قناری های خانگی می توانند با آگاهی از این فواید، میل ورم های با کیفیت را برای پرنده خود خریداری کنند.

میل ورم برای قناری

ارزش غذایی میل ورم چقدر است؟

همه ی کسانی که قصد خرید میل ورم خشک و خرید میل ورم زنده را دارند، دوست دارند که از ارزش غذایی میل ورم هم آگاه شوند. تا با این آگاهی کامل از میل ورم برای قناری استفاده کنند.

 در واقع ارزش غذایی که برای میل ورم خشک و میل ورم زنده وجود دارد، متفاوت می باشد و در همین راستا ما در دو جدول مجزا ارزش غذایی هر کدام از این میل ورم ها را به صورت کامل بررسی خواهیم کرد.

میل ورم خشک:

رطوبتپروتئینچربیفیبرکربوهیدراتانرژی
5502861/73515/6

میل ورم زنده:

رطوبتپروتئینچربیفیبرکربوهیدراتانرژی
60/022/45/22/76/92/1

فواید میل ورم برای قناری و سایر پرندگان

همانطور که اشاره کردیم، خواص میل ورم برای قناری یک لیست بلند بالا خواهد داشت و نه تنها قناری، بلکه سایر پرنده ها و به ویژه پرنده های زینتی با تغذیه از این خوراک می‌ توانند از آن بهره ببرند و به طور کلی فواید و مزایای میل ورم در بدن قناری عبارتند از:

  • شادابی و لطافت پرهای پرنده
  • افزایش تحرک پرنده
  • کمک به تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از بیماری‌ های مختلف
  • کمک به افزایش نطفه و تقویت تولید مثل
  • افزایش دهنده ی قدرت جنسی پرنده

اگر در فصل جوجه کشی از میل ورم در تغذیه ی قناری خود استفاده کنید، این اطمینان را به شما می دهیم که نتیجه ی بسیار مثبتی دریافت خواهید کرد و علاوه بر اینکه با افزایش میزان تولید جوجه رو به رو می‌ شوید، با رشد سریع تر جوجه ها نیز مواجه خواهید شد که تمام این نکات نشان دهنده ی تاثیر مثبت میل ورم برای قناری می باشد.

طریقه مصرف میل ورم برای قناری

بعد از آگاهی از خواص میل ورم برای قناری باید با طریقه مصرف این لارو هم آشنایی داشته باشید. تا بتوانید به میزان کافی در تغذیه ی قناری خود از آن استفاده کنید. به طور کلی میل ورم ها چه به صورت خشک و چه به صورت زنده حدودا سه بار در هفته برای قناری استفاده می شوند و شما می توانید در هر وعده، میل ورم را به تنهایی یا به صورت میکس با سایر غذاهای پرنده تهیه کنید.

میل ورم برای قناری

 فقط دقت داشته باشید که میل ورم با وجود تمام نکات مثبت و فوایدی که دارد، اگر بیش از اندازه مصرف شود، می‌ تواند نتیجه ی منفی در بدن پرنده نشان دهد. پس حتماً میزان مصرف میل ورم را بر روی خط تعادل نگه دارید.

 از آنجایی که میل ورم ها منبع غنی از کلسیم، فسفر، آهن، پتاسیم و پروتئین هستند، اگر بیش از اندازه مصرف شوند، می توانند باعث آسیب های جدی به کلیه و کبد پرنده شوند و خطرات جبران ناپذیری داشته باشند.

سخن آخر

جهت خرید میل ورم و آگاهی بیشتر از خواص میل ورم برای قناری، وبسایت میل ورم آسیا در خدمت شما می باشد تا با مراجعه به این سایت و مشاهده ی محصولات و جزئیات آن ها، بتوانید خریدی موفقیت آمیز برای پرنده خانگی خود داشته باشید. میل ورم های عرضه شده در این وبسایت، کاملاً تمیز، خالص، عاری از آلودگی و مواد نگهدارنده هستند.

سؤالات متداول

آیا میل ورم باعث افزایش تولید مثل قناری می شود؟

 بله قطعاً می‌ تواند نقش مهمی در تقویت تولید مثل و افزایش جوجه کشی قناری داشته باشد. زیرا میل ورم، با پروتئین بالای خود، تقویت قوای جنسی پرنده را در پی دارد.

میل ورم خشک برای قناری بهتر است یا زنده؟

 فرقی نمی کند شما از میل ورم خشک برای قناری خود استفاده کنید یا زنده، در هر صورت این ماده ی غذایی اثر مثبت خود را در بدن پرنده نشان خواهد داد.

طریقه مصرف میل ورم برای قناری به چه شکل است؟

 طریقه مصرف میل ورم برای قناری باید به صورت کنترل شده باشد و این یعنی فقط تا سه بار در هفته مجاز به استفاده از این ماده ی غذایی برای قناری هستید و استفاده ی بیش از اندازه از آن می‌ تواند اثرات منفی بر جای بگذارد.

5/5 - (1 امتیاز)

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *