بهترین اسباب بازی برای عروس هلندی چیست؟

اسباب بازی برای عروس هلندی

اسباب بازی برای عروس هلندی جزو موارد بسیار مهم محسوب می شود و باعث می شود که این پرنده سرگرمی مناسبی در طول روز داشته باشد و دچار افسردگی و انزوا نشود. در واقع همه ی کسانی که از عروس هلندی به عنوان یک حیوان خانگی نگهداری می کنند، باید به این مسئله واقف باشند و علاوه بر تغذیه، و قفس مناسب برای عروس هلندی، باید سعی کنند که اسباب بازی های مناسب و کاربردی را هم در قفس پرنده قرار دهند. تا عروس هلندی با این اسباب بازی ها به بهترین شکل ممکن است سرگرم شود و دچار افسردگی و انزوا نشود.

 اسباب بازی ها کمک می کنند که عروس هلندی ساعات بیداری خود را با شادابی بیشتری طی کند و این مسئله به حفظ سلامت، افزایش طول عمر و تخمگذاری بهتر این پرنده منجر خواهد شد.

اسباب بازی برای عروس هلندی

اسباب بازی برای عروس هلندی شامل چه مواردی است؟

اگر دوست دارید که بهترین اسباب بازی برای عروس هلندی را بشناسید تا بتوانید این اسباب بازی را برای شادابی پرنده ی خود تهیه کنید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 عروس هلندی جزو پرنده هایی محسوب می‌ شوند که علاقه و میل بسیار زیادی به جویدن و چرخیدن دارند. پس خریدن اسباب بازی هایی که این علاقه و حس نیاز پرنده را تامین کنند، می‌ توانند بسیار موثر واقع شوند. بدین ترتیب شما پرنده ای شاداب تر و خوشحال تر خواهید داشت.

 نردبان رنگی می تواند یک اسباب بازی بسیار جذاب برای عروس هلندی محسوب شود. زیرا هم رنگارنگ است و به افزایش روحیه پرنده کمک می کند و هم کاملا ایمن و سبک و زیبا است و عروس هلندی با استفاده از این نردبان بهتر   راه می رود و استخوان های محکم تری خواهد داشت.

شما باید سعی کنید که حتما هر چند وقت یک بار اسباب بازی های موجود در قفس عروس هلندی را تغییر دهید. تا پرنده با احساس تنوع از اسباب بازی های خود استفاده کند و دچار کسلی و خستگی نشود.

 هر چند وقت یکبار می توانید به صورت تعویضی و چرخشی اسباب بازی ها را عوض کنید تا روند سرگرمی پرنده شما به بهترین شکل ممکن پیش برود.

اسباب بازی برای عروس هلندی

نکات مهم برای خرید اسباب بازی عروس هلندی

اگر قصد خرید اسباب بازی برای عروس هلندی را دارید، باید نکات مهمی را برای انجام این خرید رعایت کنید. اولین نکته دقت به سن عروس هلندی و روحیات عروس هلندی می باشد. درست است که در برخی از موارد روحیات بین تمام عروس های هلندی مشترک است اما باز هم تفاوت های جزئی بین روحیات این پرنده ها وجود دارد.

شما باید سعی کنید در ابتدا روحیات پرنده ی خود را بشناسید و متناسب با سن پرنده خود بهترین اسباب بازی را تهیه کنید. تا عروس هلندی شما سرگرم شود.

 در هنگام خرید حتماً اسباب بازی های ایمن را انتخاب کنید. اسباب بازی های منتخب شما باید نرم و بدون آسیب باشند. برای مثال تیز یا بُرنده نباشند تا به پوست و پاهای عروس هلندی آسیبی وارد نکنند.

مواد و متریال به کار رفته شده برای ساخت این اسباب بازی ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارند و باید فاقد مواد سمی باشند. زیرا احتمال جویدن اسباب بازی توسط عروس هلندی وجود دارد‌. پس باید از متریال مرغوب و باکیفیت ساخته شود.

اگر تمام این نکات را در هنگام خرید اسباب بازی رعایت کنید، می توانید بهترین انتخاب ممکن را در این راستا داشته باشید. همان طور که دقت به تغذیه عروس هلندی و خرید غذا های با کیفیت برای این پرنده از طریق وبسایت میل ورم آسیا اهمیت بسیار زیادی دارد، انتخاب اسباب بازی های با کیفیت و مرغوب هم حائز اهمیت است و دارندگان این پرنده باید این موضوع را جدی بگیرند.

اسباب بازی فلزی برای عروس هلندی ممنوع!

هنگام خرید اسباب بازی برای عروس هلندی نکته‌ ای که حائز اهمیت است، این است که هرگز اسباب بازی های منتخب نباید متریال فلزی داشته باشند. فلزات جز اینکه بسیار سنگین هستند و ممکن است باعث آسیب به استخوان های پرنده شوند، متریال سمی برای عروس هلندی دارند. زیرا سرب، روی و مس که در ساخت اسباب بازی های فلزی به کار می روند برای عروس هلندی به شدت سمی هستند و از دلایل مهم مرگ و میر این پرنده ها محسوب می شوند. پس هرگز اسباب بازی های فلزی برای عروس هلندی خود خریداری نکنید.

اسباب بازی برای عروس هلندی

اسباب بازی های پلاستیکی، بی خطر ترین انتخاب برای عروس هلندی!

در بین انواع اسباب بازی برای عروس هلندی همواره اسباب بازی های پلاستیکی در لیست بی خطر ترین اسباب بازی ها قرار می گیرند. به شرطی که چندان سفت و سخت نباشند و انعطاف مناسبی داشته باشند. به عبارت دیگر، آن دسته از اسباب بازی هایی که از پلاستیک ساخته شده اند، انتخاب خوبی برای عروس هلندی محسوب می‌ شوند. زیرا هم با دوام هستند و هم هیچ آسیبی به بدن پرنده وارد نمی‌ کنند.

 از طرف دیگر اسباب بازی های پلاستیکی تنوع رنگ بسیار بالایی هم دارند که این مسئله به افزایش شادابی و روحیه عروس هلندی منجر خواهد شد. برخی از اسباب بازی های پلاستیکی قابلیت جویدن دارند. از آنجایی که عروس هلندی میل بسیار زیادی به جویدن دارد خرید اسباب بازی های پلاستیکی جویدنی تاثیر زیادی روی افزایش روحیه ی این پرنده خواهد گذاشت و هیچ ضرری هم برای عروس هلندی ندارد.

سخن آخر

اسباب بازی برای عروس هلندی بهترین هدیه و بهترین راه حل تشویقی محسوب می‌ شود. زیرا این پرنده‌ ها علاقه ی زیادی به بازی دارند و می‌ توانند کل ساعات روز و در زمان بیداری خودشان مشغول بازی شوند بدون اینکه ذره ای احساس خستگی و کسلی داشته باشند. البته این مسئله زمانی امکان‌ پذیر خواهد بود که شما از اسباب بازی های جذاب و سرگرم کننده برای پرنده ی خود استفاده کنید.

سؤالات متداول

آیا اسباب بازی های فلزی برای عروس هلندی مناسب هستند؟

 به هیچ عنوان نباید از انواع اسباب بازی های فلزی برای عروس هلندی استفاده کنید. زیرا سمی و آسیب رسان می باشند.

چرا اسباب بازی های جویدنی مورد علاقه ی عروس هلندی هستند؟

زیرا عروس های هلندی میل زیادی به جویدن دارند و اسباب بازی های جویدنی این میل را به خوبی ارضا می کنند.

آیا لازم است که حتماً در قفس عروس هلندی اسباب بازی قرار داده شود؟

 بله قطعاً باید این کار انجام شود. زیرا عروس هلندی جزو پرنده هایی محسوب می‌شود که علاقه زیادی به بازی دارد و در صورتی که با اسباب بازی سرگرم نشود دچار مشکلات روحی خواهد شد.

4.4/5 - (53 امتیاز)

دیدگاه‌ها (10)

 1. با درود فراوان خدمت شما و همه دوستان. اکثراً پرنده فروشی‌ها وسائل جانبی پرنده مثل وسائل بازی ندارند و باید با کمی خلاقیت شخص خودش برای پرنده ???? درست کنه.شخصاً چیزایی رو ک می‌خوام باهاشون براش وسیله درست کنم رو نشونش میدم اگر خوشش اومد و دوری نکرد یکی یکی بهم ویلسون میکنم و با سلیقه خودم ی حرکت توپی میزنم براش . چون هر پرنده‌ای مثل انسان خوی و خصلت خودش رو داره من برای پرندم ی توپ پلاستیکی خریدم ب عنوان اسباب بازی اما ازش می‌ترسه و فرار می‌کنه پس باید خود صاحب پرنده دست بکار بشه .
  1. اگر بلدید و درست کردین برای عروش هلندیتون وسیله ای عکس بزارید و اموزش مردم هم یاد بگیرن و برای عروس هلندیاشون درست کنن
 2. منم عروسکی توی پرنده فروشی برای عروس هلندیم نندیدم و خودم دست به کار شدم و پرندم هم خیلی خوشش اومد همش داره باهاش بازی می کنه ممنون از شما????????????????????????????????????????????????
 3. منم عروسکی توی پرنده فروشی برای عروس هلندیم نندیدم و خودم دست به کار شدم و پرندم هم خیلی خوشش اومد همش داره باهاش بازی می کنه ممنون از شما????????????????????????????????????????????????
 4. منم عروسکی توی پرنده فروشی برای عروس هلندیم ندیدم و خودم دست به کار شدم و پرندم هم خیلی خوشش اومد همش داره باهاش بازی می کنه . ممنون از شما????????????????????????????????????????????????
  1. عروس هلندی شنا رو خیلی دوست داره چطور میشه این امکان رو براش فراهم کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   1. کف قفس تون کاسه بزاریدشناکنه اگه قفستون بزرگه لگن کوچیک بزاریداولش میترسه ولی بدچندثانیه میره توش اگه قفس کوچیک دارین یه کاسه هم خوبه موردآخرباآب پاش هم میشه
 5. سلام من پوست گردو را سالم شکستم و پوست گردو و درب های رنگی بطری نوشابه و شیر و شیر کاکائو در رنگها و سایز های متفاوت و حلقه نوار چسب وقتی چسب تموم میشه رو داخل ظرف پاستیل ریختم و مثل پازل باهاشون بازی می کنند.خودشون از ظرف بر میدارن دوباره تو ظرف میگذارند.
 6. برای اینکه پرنده با جویدن اسباب بازی هم لذت ببره هم ایمن باشه میتونید از شاخه های درخت انگور یا تنه درخت انگور براش انواع تاب یا نردبان یا توپ یا هر چیز دیگه ای درست کنید هم با جویدنش نوک پرنده تقویت میشه هم براش مفیده فقط از هیچ گونه چسبی استفاده نشه میتونید تنها از چسب چوب استفاده کنید چون بعداز خشک شدن سم داخل چسب از بین میره و کاملا بیخطر میشه نشیمنگاه هم میشه درست کرد از صنایع دستی ها هم چیزهای زیادی میشه بپیدا کرد مثال حلقه های چوب درخت انگور بافته شده برای اویزهای جا حوله ای به جای تاب توی قفس پرنده اویزان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *